Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 19.11.2018, 21:37

Слобідська ЗОШ

Вітаємо на сайті Слобідської ЗОШ!
Меню сайту
Категорії розділу
Мої файли [58]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 36
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог файлів

Головна » Файли » Мої файли

Наказ "Про підсумки виконання плану заходів ЦЗ школи у 2016 році та завдання на 2017 рік"
09.01.2017, 13:24

Краснокутська районна рада Харківська область

Слобідська  загальноосвітня школа І – ІІ ступенів

НАКАЗ

с. Слобідка

від  03 січня  2017 року                                                                                    № 02

Про  підсумки виконання плану заходів

ЦЗ школи у 2016 році та завдання на 2017 рік                                                                  

      Підготовка цивільного захисту (далі - ЦЗ) у школі у 2016 році була спрямована на забезпечення готовності до проведення ефективних заходів щодо захисту учасників навчально-виховного процесу при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру, можливих терористичних актів, організованого переведення системи ЦЗ з мирного на особливий період.

Основні завдання підготовки ЦЗ в 2016 році школою, в основному, виконані.

У школі протягом 2016 року належним чином вирішувалися питання підготовки у сфері цивільного захисту усіх категорій учасників навчально-виховного процесу. В школі з 1 по 9 класи викладається предмет «Основи здоров'я». У школі проводиться:

- профілактична робота, де розглядаються ситуації всіх видів надзвичайних ситуацій (природного, техногенного та соціально-політичного характеру) та заходи і засоби захисту населення від  надзвичайних ситуацій;

- з урахуванням надходження нових документів поновлено куточок ЦЗ;

- проводяться змагання, практичні заняття - тренування, бесіди, вікторини, відкриті заходи з ЦЗ.

У квітні-травні 2016 року  було проведено День цивільного захисту та Тиждень безпеки життєдіяльності.

В рамках Дня цивільного захисту згідно плану проведено протипожежне об’єктове тренування.

         Для забезпечення виконання вимог Кодексу цивільного захисту України, наказу відділу освіти Краснокутської районної державної адміністрації від 03.01.2017  № 07 «Про результати виконання плану заходів цивільного захисту відділу освіти у 2016 році та завдання на 2017 рік», з метою  підвищення якості підготовки з ЦЗ, усунення виявлених недоліків

НАКАЗУЮ:

1. Головними  завданнями у підготовці цивільного захисту в галузі «Освіта» на 2017 рік  вважати забезпечення готовності до проведення ефективних заходів щодо захисту учасників навчально-виховного процесу при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру, можливих терористичних актів, організованого переведення системи ЦЗ з мирного на особливий період.

2. З метою реалізації  завдання зосередити зусилля на:

  • виконанні вимог  нормативно-правової бази щодо захисту учасників навчально-виховного процесу від факторів ураження надзвичайних ситуацій;
  • запобіганні та  своєчасному реагуванні на виникнення надзвичайних ситуацій та ліквідацію їх наслідків;
  • навчанні працівників захисту та діям в умовах загрози  виникнення можливих надзвичайних ситуацій техногенного, природного характеру, терористичних актів у відповідності Кодексу цивільного захисту України;   
  • підвищенні ефективності запобіжних заходів щодо захисту від факторів ураження  за принципами пріоритетності завдань, спрямованих на зменшення людських і матеріальних втрат;
  • розширенні та вдосконаленні інформаційного забезпечення цивільного захисту в школі.

                                                                                                                Постійно

3.  Основні зусилля зосередити на роз’ясненні серед педагогічних працівників, технічно-обслуговуючого персоналу і учнів вимог Кодексу цивільного захисту України, запобігання та реагування на  надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру, навчанню їх правилам поведінки та основним способам захисту від наслідків надзвичайних ситуацій, прийомам надання першої медичної допомоги.

Постійно

4. Забезпечити умови щодо відпрацювання дій по захисту учасників навчально-виховного процесу школи в разі виникнення надзвичайних ситуацій. Продовжити практику  тренувань  з евакуації учасників навчально-виховного процесу.

Квітень-травень 2017 року

5. Вжити заходів щодо забезпечення пожежної безпеки школи та здійснити перевірку систем протипожежного захисту на об’єктах з масовим перебуванням людей.

Постійно

6. Котовій О.М. та вчителям початкових класів забезпечити підготовку учнів школи з предмету «Основи здоров’я» відповідно до програми, затвердженої  Міністерством  освіти і науки.  При навчанні основні зусилля зосередити на оволодінні уміннями та навичками з цивільного захисту, захисту в екстремальних ситуаціях мирного часу, з поведінки на воді, у небезпечних місцях та  щодо вживання дарів природи.

                                                                                                 Упродовж 2017 року

7. Класним керівникам:

- проводити з учнями перед початком канікул цільові заняття з питань: «Безпека на воді (льоду)», «Вивчення правил дорожнього руху», «Безпечне поводження з вогнем», «Рекомендації по захисту від актів терору» та інші.

                                                                                                  Упродовж 2017 року

- проводити в позаурочний час з учнями конкурси, вікторини з безпеки життєдіяльності і цивільного захисту,  масово-роз’яснювальну роботу серед учасників навчально-виховного процесу під загальним гаслом «Зробимо життя безпечним», зустрічі з працівниками Краснокутського РС ДСНС України в Харківській області.

Березень, вересень, жовтень, грудень 2017 року

- організувати проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності згідно з методичними рекомендаціями навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області.

Жовтень-листопад 2017 року

   Квітень-травень 2017 року

8. Провести «День цивільного захисту» в школі. Заняття здійснювати на фоні можливого стихійного лиха або аварії на об’єкті. Увагу звертати на формування у свідомості учасників навчально-виховного процесу відчуття особистої та колективної безпеки, а також безпечної поведінки у конкретних ситуаціях вдома та на вулиці.

До 01.02.2017

9. Продовжити роботу з удосконалення системи позашкільної роботи, зокрема, в рамках руху «Дружин юних пожежників-рятувальників», змагань у межах Всеукраїнського дитячого руху «Школа безпеки» та щорічного конкурсу-вікторини серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів на краще фото, малюнок, творчу роботу, вірш та оповідання під загальним гаслом «Зробимо життя безпечним».

Протягом року

10. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Директор школи:                                      О.І. Богодущенко

Категорія: Мої файли | Додав: Pawel
Переглядів: 820 | Завантажень: 0 | Коментарі: 8 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Погода
Пошук
Корисні посилання
МОН України Департамент науки і освіти Харківської державної адміністрації Відділ освіти Краснокутської районної державної адміністрації Харківської області <Портал Академії

Copyright MyCorp © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz